Szkolenia Stacjonarne

Profesjonale Szkolenia Grupowe

Szkolenia grupowe to jedna z możliwości nauki posługiwania się kubotanem. Prowadzimy kurs samoobrony dla mężczyzn oraz kobiet, który pozwala na rozwój poprzez przyswojenie różnych technik obsługi tego narzędzia. Dzięki treningom z obcymi osobami „potencjalnymi napastnikami” można zbudować swoją pewność siebie. Każdy z nas jest inny, różnice dotyczą przede wszystkim warunków fizycznych – budowy ciała, długości oraz grubości kończyn, ale i psychicznych, a także reakcji na ból i wytrzymałości. Oferowane lekcje samoobrony przydadzą się każdemu, niezależnie od płci i wieku. Na zajęcia można zapisać się indywidualnie lub z kimś z rodziny bądź przyjaciół – w grupie zawsze raźniej. Warto być przygotowanym na każdą okoliczność, a na naukę samoobrony nigdy nie jest za późno.

Szkolenie z samoobrony przygotowywane jest na dwa różne sposoby. Można zdecydować się na te organizowane przez KUBOTAN POLAND w określonych terminach oraz te dopasowane do Państwa indywidualnych preferencji (termin, długość treningu) dla konkretnej grupy np.: pracowników firmy. Kurs samoobrony odbywa się pod okiem fachowców, dlatego każdemu uczestnikowi z pewnością uda się nabyć nowych, przydatnych umiejętności i technik odpierania ataków. Kurs samoobrony jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, jednak warto pamiętać, że aby nauka przyniosła efekty, niezbędne będzie zaangażowanie, a także chęć edukacji w tym zakresie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Cena treningów grupowych ustalana jest indywidualnie.

Szkolenia Indywidualne dla każdego

Trening personalny to najczęściej wybierana opcja, ponieważ podczas zajęć cała uwaga trenera skupia się na danej osobie. Dzięki szkoleniu z samoobrony o wiele szybciej i skuteczniej uda się opanować technikę posługiwania się kubotanem. Jego program, tempo oraz zakres technik dobierany jest dla każdego indywidualnie. Dzięki przyswojeniu wiedzy przekazywanej na zajęciach kubotan stanie się w naszych rękach nie tylko „niepozornym breloczkiem” przy kluczach, lecz narzędziem do obrony własnej. Lekcje samoobrony pozwolą spodziewać się niespodziewanego. Zapisz się już dziś i zyskaj pewność siebie.

Oferta treningów personalnych:

  • 1h – 180 zł
  • 4h (pakiet) – 600 zł
  • 8h (pakiet) – 1000 zł

Ceny nie zawierają kosztów dojazdu

Treningi indywidualne umawiamy bezpośrednio z instruktorem w wybranej przez siebie lokalizacji lub we wskazanej przez prowadzącego (bez kosztów dojazdu).

 

Uderzenie kubotanem napastnika w głowę
Kurs samoobrony kubotanem
Lekcje samoobrony kubotanem - pokazanie chwytu