Szkolenia Stacjonarne

Profesjonalne Szkolenia Grupowe, czyli warsztaty samoobrony

Szkolenia grupowe to jedna z możliwości nauki posługiwania się kubotanem. Prowadzimy kurs samoobrony dla mężczyzn oraz kobiet, który pozwala na rozwój poprzez przyswojenie różnych technik obsługi tego narzędzia. Dzięki treningom z obcymi osobami „potencjalnymi napastnikami” można zbudować swoją pewność siebie. Każdy z nas jest inny, różnice dotyczą przede wszystkim warunków fizycznych – budowy ciała, długości oraz grubości kończyn, ale i psychicznych, a także reakcji na ból i wytrzymałości. Dzięki temu trening samoobrony będzie efektywniejszy. Na kurs samoobrony dla mężczyzn można zapisać również partnera, przyjaciela, brata czy ojca. Taki prezent sprawdzi się na każdą okazję.

Lekcje samoobrony z kubotanem dla każdego

Oferowane lekcje samoobrony przydadzą się każdemu, niezależnie od płci i wieku. Na zajęcia można zapisać się indywidualnie lub z kimś z rodziny bądź przyjaciół – w grupie zawsze raźniej. Warto być przygotowanym na każdą okoliczność, a na naukę samoobrony nigdy nie jest za późno. Zapraszamy do zapisów na szkolenie z samoobrony. Z pewnością każdy wyniesie dla siebie cenną lekcję, która może okazać się wyjątkowo pomocna w kryzysowej sytuacji.

Kurs samoobrony jest dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Niemniej jednak nie należy zwlekać, ponieważ nigdy nie wiadomo, kiedy trzeba będzie wykorzystać wiedzę i umiejętności nabyte na lekcji samoobrony. Zapewniamy, że każdy trening samoobrony prowadzony jest w przyjaznej atmosferze, dzięki czemu to miło i wartościowo spędzony czas. Jeśli chodzi o tempo przyswajania wiedzy, to każdy ma inne, jednak nie należy się tym przejmować. Nauka samoobrony przyda się każdemu, niezależnie od tego, czym zajmuje się dana osoba czy w jakim jest wieku.

Skuteczne kursy samoobrony dla mężczyzn i kobiet

Szkolenie z samoobrony przygotowywane jest na dwa różne sposoby. Można zdecydować się na te organizowane przez KUBOTAN POLAND w określonych terminach oraz te dopasowane do Państwa indywidualnych preferencji (termin, długość treningu) dla konkretnej grupy np.: pracowników firmy. Kurs samoobrony odbywa się pod okiem fachowców, dlatego każdemu uczestnikowi z pewnością uda się nabyć nowych, przydatnych umiejętności i technik odpierania ataków. Kurs samoobrony jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, jednak warto pamiętać, że aby nauka przyniosła efekty, niezbędne będzie zaangażowanie, a także chęć edukacji w tym zakresie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i zapisania się na szkolenie z samoobrony.

Cena treningów grupowych ustalana jest indywidualnie

Trening personalny to najczęściej wybierana opcja, ponieważ podczas zajęć cała uwaga trenera skupia się na danej osobie. Dzięki szkoleniu z samoobrony o wiele szybciej i skuteczniej uda się opanować technikę posługiwania się kubotanem. Jego program, tempo oraz zakres technik dobierany jest dla każdego indywidualnie. Dzięki przyswojeniu wiedzy przekazywanej na kursach samoobrony dla mężczyzn i kobiet zajęciach kubotan stanie się w naszych rękach nie tylko „niepozornym breloczkiem” przy kluczach, lecz narzędziem do obrony własnej. Lekcje samoobrony pozwolą spodziewać się niespodziewanego. Jeśli chodzi o prowadzone przez nas warsztaty samoobrony, cieszą się one dużym zainteresowaniem. Zapisz się już dziś i zyskaj pewność siebie, dzięki treningowi samoobrony.

Oferta treningów personalnych:

  • 1h – 180 zł
  • 4h (pakiet) – 600 zł
  • 8h (pakiet) – 1000 zł
Ceny nie zawierają kosztów dojazdu

Treningi indywidualne umawiamy bezpośrednio z instruktorem w wybranej przez siebie lokalizacji lub we wskazanej przez prowadzącego (bez kosztów dojazdu).

 

Uderzenie kubotanem napastnika w głowę
Kurs samoobrony kubotanem
Lekcje samoobrony kubotanem - pokazanie chwytu