Szkolenia Stacjonarne

Szkolenia Grupowe

Szkolenia grupowe, to jedna z możliwości nauki posługiwania się kubotanem. Zaletą takich szkoleń jest możliwość treningu z różnymi osobami, a jak wiemy każdy z nas jest inny. Mamy różną budowe ciała, różną długość oraz grubość kończyn, inaczej reagujemy na ból. Dlatego trening w grupie pozwala zapoznać się z technikami kubotanu trenując z innymi potencjalnymi „napastnikami” co na pewno wpłynie na świadomość i pewność siebie.

W grupowych szkoleniach można uczestniczyć na dwa sposoby. Pierwszy to szkolenia organizowane przez KUBOTAN POLAND w określonych terminach. Natomiast drugi sposób to organizacja grupy treningowej przez Państwa np: firmę, ustalenie dogodnego terminu oraz długości jednostki treningowej.

Cena treningów grupowych ustalana jest indywidualnie.

Szkolenia Indywidualne

Trening personalny to najszybszy i najskuteczniejszy sposób opanowania technik posługiwania się kubotanem. Program szkolenia, tempo oraz zakres technik dobierany jest dla każdego osobno. Zaletą takiego treningu są szybsze, a co najważniejsze skuteczne  opanowanie technik które musimy przyswojć, aby kubotan stał się w naszych rękach „niepozornym breloczkiem” przy kluczach.

Oferta treningów personalnych:

  • 1h – 180 zł
  • 4h (pakiet) – 600 zł
  • 8h (pakiet) – 1000 zł

Ceny nie zawierają kosztow dojazdu

Treningi indywidualne umawiamy bezpośrednio z instruktorem w wybranej przez siebie lokalizacji lub we wskazanej przez prowadzącego (bez kosztów dojazdu).