Szkolenia Stacjonarne

Profesjonale Szkolenia Grupowe

Szkolenia grupowe, to jedna z możliwości nauki posługiwania się kubotanem. Prowadzony przez nas kurs samoobrony dla mężczyzn i kobiet ma wiele zalet. Do jednych z nich zalicza się trening z różnymi osobami. Jak wiemy, każdy z nas jest inny — mamy różną budowę ciała, długość oraz grubość kończyn, inaczej reagujemy na ból. Dlatego lekcje samoobrony w grupie pozwolą zapoznać się z technikami kubotanu, a dzięki treningom z obcymi potencjalnymi „napastnikami” można budować swoją pewność siebie. Zapewniamy, że wpłynie to na samoświadomość. Takie szkolenie z samoobrony przyda się każdemu. Można zapisać się samodzielnie lub z kimś z rodziny bądź przyjaciół, aby było raźniej. Pobrane lekcje samoobrony mogą przydać się w każdej chwili, dlatego warto być przygotowanym. „Spodziewaj się niespodziewanego”.

Szkolenie samoobrony przygotowywane jest na dwa różne sposoby. Pierwszy to szkolenia organizowane przez KUBOTAN POLAND w określonych terminach. Natomiast drugi sposób to stworzenie grupy treningowej przez Państwa np.: firmę, ustalenie dogodnego terminu oraz długości jednostki treningowej. Jeśli interesuje Cię samoobrona, kurs może okazać się najlepszym wyborem. Pod okiem fachowców uda się nabyć nowych, przydatnych umiejętności i technik odpierania ataków. Samoobrona jest dla każdego, jednak warto pamiętać, że aby nauka przyniosła efekty, niezbędne będzie zaangażowanie, a także chęć edukacji w tym zakresie. Zapraszamy zarówno na kurs samoobrony dla mężczyzn, jak i kobiet. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Cena treningów grupowych ustalana jest indywidualnie.

Szkolenia Indywidualne dla każdego

Trening personalny to najszybszy i najskuteczniejszy sposób opanowania technik posługiwania się kubotanem. Nauka samoobrony zapewnia optymalne poczucie bezpieczeństwa w sytuacjach nadzwyczajnych. Program szkolenia, tempo oraz zakres technik dobierany jest dla każdego indywidualnie. Zaletą, jaką ma oferowany przez nas kurs samoobrony to szybkie, a co najważniejsze, skuteczne opanowanie technik. Dzięki ich przyswojeniu kubotan stanie się w naszych rękach „niepozornym breloczkiem” przy kluczach. Dużą popularnością cieszy się kurs samoobrony kobiet, niemniej jednak organizujemy również zajęcia dedykowane mężczyznom. Zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą i zapisania się na oferowane przez nas treningi.

Oferta treningów personalnych:

  • 1h – 180 zł
  • 4h (pakiet) – 600 zł
  • 8h (pakiet) – 1000 zł

Ceny nie zawierają kosztów dojazdu

Treningi indywidualne umawiamy bezpośrednio z instruktorem w wybranej przez siebie lokalizacji lub we wskazanej przez prowadzącego (bez kosztów dojazdu).